בניית אתר לעסק – למה זה כדאי?

בניית אתר לעסק – למה זה כדאי?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

רשת האינטרנט היא אחד המרחבים השימושיים במיוחד לבעלי עסקים קטנים. מיצובה של רשת האינטרנט כמקור המידע המוביל עבור מרבית הצרכנים בישראל, הפכה אותה לאמצעי שיווק וגיוס לקוחות מן המעלה הראשונה, במיוחד עבור עסקים קטנים.

תרגומה של הקביעה שצוינה לעיל, לצעד מעשי עבור בעל עסק בישראל, יכול להיעשות במספר דרכים: פעילות במדיה חברתית, ניהול קמפיין אינטרנטי וכו', אולם אין ספק כי הצעד הבסיסי והמתבקש ביותר בניהול פעילות אינטרנטית לבעל עסק הוא בניית אתר תדמית לעסק. גם מתוך שקילת הגוונים האפשריים הנוספים לפעילות אינטרנטית לעסק, הקמת אתר תדמית לעסק אשר ישמש כציר מרכזי לכלל הפעילות, צריכה להיחשב כצעד שיווקי מתבקש במציאות העסקית של ימינו. כדאיותו של צעד זה אף גדלה בעת האחרונה עקב ירידה משמעותית בעלות הנלווית לפעולת בניית אתר אינטרנט.

מהו תפקידו של אתר תדמית לעסק?

במובן הפשוט והבסיסי ביותר אפיון אתר לעסק, צריך לקחת בחשבון את העובדה כי פעולות צרכניות רבות כיום מקורן במהלך של חיפוש מידע ברשת האינטרנט. מהלך שכזה יכול להתבצע לצורך חיפוש אינפורמציה שימושית, דוגמת שעות פתיחה של חנות מסוימת או מיקומה, הוא יכול להתבצע לצורך חיפוש אחר עסקים המשווקים מוצר מסוים באיזור מסוים, הוא יכול להתבצע על מנת לקבל תמונה כללית על תחום צרכני, מי הם העסקים המובילים בו ואילו הצעות הם מפרסמים לצרכן הפוטנציאלי. כמו כן נפוץ השימוש ברשת האינטרנט על מנת לבצע השוואת מחירים בין בתי עסק ולצורך עיון במשובים של צרכנים על מוצר מסוים.

הפועל היוצא של פעולות חיפוש מידע מכוונות אלה בבניית אתר תדמית לעסק, מתחלק לשלושה תחומים עיקריים: הראשון בהם- קידום האתר במנועי חיפוש ובפלטפורמות חברתיות, כך שיופיע כאופציה מובילה לקבלת תשובה לחקירת הצרכן. התחום השני – הצגת תכנים באתר, באופן אשר יספק לצרכן החוקר תשובה מספקת ואת המידע אותו הוא ביקש. ואילו התחום השלישי הוא – הצגת תכנים שיווקים באתר, באופן אשר יניע את המבקר באתר לפעולה המבוקשת עבור בעל העסק.

עוד מאמרים בנושא

בניית אתרי וורדפרס - המדריך המלא
בניית אתרים
בני פרץ

בניית אתרי וורדפרס – המדריך המלא

בניית אתרי וורדפרס – וורדפרס היא פלטפורמת בניית האתרים הפופולרית ביותר הקיימת כיום. לפי מחקרים עדכניים, שליש מכל האתרים בעולם נבנו בעזרתה, והנתח שלה בשוק

קרא עוד »
בניית אתרים
בני פרץ

תבניות וורדפרס

עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט באמצעות תבניות וורדפרס, הינו תהליך עבודה מקצועי המאפשר לבעלי האתר ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מרכזיים. כגון: התאמה רספונסיבית של

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat

התקדמו לאתר וורדפרס

אתר תדמית 3000₪ בלבד!

קבלו הצעת מחיר משתלמת דילוג לתוכן