בניית אתר לעסק לא חייב להיות עסק יקר

בניית אתר לעסק לא חייב להיות עסק יקר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

בחינת תעשיית הטכנולוגיה בשנים האחרונות מעלה כי קצב השינויים והעדכונים בחזית זו הינו מהיר ודינמי, בהקשר זה גם תחום בניית אתרי אינטרנט אינו יוצא מן הכלל.

בהתאם לאמור לעיל הרינו להצביע על אחת המגמות המסקנות והמעניינות בתחום בניית האתרים והיא – פיתוחן של פלטפורמות טכנולוגיות המאפשרות גם למשתמשים אשר אינם בעלי ידע טכנולוגי מתקדם להקים אתר אינטרנט מקצועי, מעוצב ואיכותי ולעשות כן בעלות פחותה במידה ניכרת מן הרף שהיה מקובל בעבר.

הקמת אתר, מבעלי מקצוע למערכת מקצועית

עד לא מכבר הפרקטיקה המקובלת להקמת אתר אינטרנט בסטנדרט מקצועי, הצריכה את קיבוצם של מספר של בעלי מקצוע מיומנים לכלל צוות עבודה מתואם. מספרם והתמחותם של בעלי המקצוע נבנה כמובן ממורכבותו הטכנולוגית והעיצובית של האתר המיועד, אולם ככלל ניתן לומר כי שני תחומים מקצועיים היוו הכרח בהקמת אתר: תכנות האתר ועיצוב האתר.

רמת המקצועיות והמיומנות הנדרשת בשני התחומים שצוינו לעיל לצורך הקמת אתר אינטרנט איכותי וראוי, באה לידי ביטוי גם ברמת תימחור שעות העבודה של בעלי מקצוע מיומנים בשני התחומים כאחד. פועל יוצא של רמת תימחור גבוהה זו היה מיצוב עלות הקמת אתר אינטרנט סביב כמה אלפי ₪ ברף התחתון בתחום ועד כמה עשרות אלפי ₪  להקמת אתר בעל רמת מורכבות גבוהה יותר. המקור לשינוי בפרקטיקה היקרה שתוארה לעיל הינו פיתוחן של מערכות טכנולוגיות המבצעות למעשה בצורה אוטומטית חלק נכבד מהעבודה שהייתה בעבר מתבצעת על ידי בעלי מקצוע.

ההיגיון מאחורי פיתוחן של מערכות אלה היה כי למעשה מתקיים דמיון טכנולוגי ועיצובי בתשתית מאחורי רבים מאתרי האינטרנט ועל כן אין הצדקה לבצע עבודה דומה שוב ושב בכל הקמת אתר וניתן להקים באופן חד פעמי את אותה תשתית ועליה להקים מספר רב של אתרים.

הקמת אתר בחיסכון כספי ניכר       

השימוש באותן מערכות טכנולוגיות אשר הוצגו בפסקה לעיל מאפשר כיום לבעלי עסקים לבצע חלק ניכר מעבודת הקמת אתר לעסק בעצמם. הממשק הנוח לתפעול וההשענות על מערכות קיימות מאפשר גם למשתמשים אשר אינם מצוידים בידע טכנולוגי מתקדם, לייצר אתר מקצועי בעיצוב איכותי בחיסכון, אשר יכול להגיע לאלפי ₪ לעומת רף המחירים שהיה נהוג בתחום בעבר.

עוד מאמרים בנושא

בניית אתרי וורדפרס - המדריך המלא
בניית אתרים
בני פרץ

בניית אתרי וורדפרס – המדריך המלא

בניית אתרי וורדפרס – וורדפרס היא פלטפורמת בניית האתרים הפופולרית ביותר הקיימת כיום. לפי מחקרים עדכניים, שליש מכל האתרים בעולם נבנו בעזרתה, והנתח שלה בשוק

קרא עוד »
בניית אתרים
בני פרץ

תבניות וורדפרס

עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט באמצעות תבניות וורדפרס, הינו תהליך עבודה מקצועי המאפשר לבעלי האתר ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מרכזיים. כגון: התאמה רספונסיבית של

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat

התקדמו לאתר וורדפרס

אתר תדמית 3000₪ בלבד!

קבלו הצעת מחיר משתלמת דילוג לתוכן