בניית אתרים, גם אתם יכולים

בניית אתרים, גם אתם יכולים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

הכדאיות העסקית הפוטנציאלית הטמונה בהקמת אתר תדמית לעסק, הינה כבר כמעט בגדר עובדה ידועה למרבית בעלי העסקים בישראל, קטנים וגדולים כאחד. קביעה זו מבוססת בעיקר על הניסיון שנצבר בתחום האינטרנט העסקי בישראל בעשור האחרון. במישור חופף לתחום זה, יש לציין כי עד לזמן האחרון המתכונת הנפוצה ביותר לבניית אתר תדמית לעסק, הייתה כרוכה בשכירת שירותיה של חברה בתחום בניית אתרים וקבלת המוצר המוכן בסיום העבודה, עבור תשלום נכבד למדי. מתכונת זו התבססה בעיקר על תפיסתו של תחום בניית האתר כתחום טכנולוגי מורכב, המצריך מידה מתקדמת של ידע ומיומנות. מידה אשר מטבע הדברים לא התקיימה אצל מרבית בעלי העסקים בישראל.

חברה לבניית אתרים, יתרונות וחסרונות

לצד היתרונות הברורים של הפקדת כלל מלאכת בניית האתר בידי חברה מקצועית, ובעיקרן פינוי בעל העסק לעסוק בתחומי הפעילות העסקית בהם הוא מתמחה, נלווית למתכונת זו חיסרון אחד ברור והוא – סוגיית העלות. סוגיית העלות, כאשר מצד אחד מתקשה בעל העסק לממן את שכירת שירותיה של חברה מקצועית ומנגד הוא חושש מקבלת תוצר לא איכותי ולא תקין, מבעלי מקצוע המציעים את שירותיהם בתעריף נמוך, יצרה חסם מסוים בפני כניסתם של בעלי עסקים קטנים לזירה האינטרנטית בישראל.

ממשק עצמי לבניית אתרים, האלטרנטיבה

התפתחות טכנולוגית מסקרנת ומעניינת בתחום בניית אתרים ברשת האינטרנט, הציבה לאחרונה אלטרנטיבה ראויה למתכונת המוכרת, אשר תוארה בפסקאות לעיל. באמצעות בניית מערכות טכנולוגיות המבצעות חלק ניכר מעבודת התכנות הנדרשת להקמת אתר באופן אוטומטי, נוצר פתח עבור משתמשים אשר אינם מצוידים בידע טכנולוגי להיכנס אף הם אל תוך הפרקטיקה המעשית של הקמת אתר אינטרנט. מרבית מערכות אלה, הזמינות לעתים גם ללא תשלום כלל, מציעות ממשק פשוט למדי לתפעול, אשר אינו מורכב במידה ניכרת יותר מתפעול מכשירים טכנולוגיים (דוגמת סמארטפון לצורך העניין) נפוצים. קלות התפעול שהיא אחד הדגשים העיקריים בבנייתם של ממשקים אלה, מאפשרת במובן הפשוט יותר למשתמש הלא מקצועי להקים לעצמו אתר אינטרנט העומד בסטנדרטים מקובלים של מקצועיות, תוך זמן קצר יחסית ולאחר השקעה כלכלית סבירה למדי.

עוד מאמרים בנושא

בניית אתרי וורדפרס - המדריך המלא
בניית אתרים
בני פרץ

בניית אתרי וורדפרס – המדריך המלא

בניית אתרי וורדפרס – וורדפרס היא פלטפורמת בניית האתרים הפופולרית ביותר הקיימת כיום. לפי מחקרים עדכניים, שליש מכל האתרים בעולם נבנו בעזרתה, והנתח שלה בשוק

קרא עוד »
בניית אתרים
בני פרץ

תבניות וורדפרס

עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט באמצעות תבניות וורדפרס, הינו תהליך עבודה מקצועי המאפשר לבעלי האתר ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מרכזיים. כגון: התאמה רספונסיבית של

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat

התקדמו לאתר וורדפרס

אתר תדמית 3000₪ בלבד!

קבלו הצעת מחיר משתלמת דילוג לתוכן