אתר בקליק, אתם לא לבד

אתר בקליק, אתם לא לבד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אחד היתרונות הבולטים בבנית אתר וורדפרס אצלנו בחברה היא האפשרות לכל רוכש אתר אינטרנט לעסק לנהל את האתר בעצמו, גם אם אינו אדם בעל ידע טכנולוגי יוצא דופן. על מנת לאפשר זאת פותח המוצר וממשקיו, כך שתפעולם יהיה קל ופשוט ככל האפשר. אולם למרות האמור, קל להבין מדוע אנשים שלא התנסו בעבר בבניית אתר אינטרנט, עשויים לחשוש לקחת על עצמם את המשימה של ניהול האתר, שכן חשש ממערכות טכנולוגיות הינה תופעה מוכרת בתחומים טכנולוגיים רבים נוספים. על מנת לסייע ללקוחות המוצר בהתמודדות עם חשש מובן זה, כוללת העסקה" גם מערך תמיכה מקיף ויסודי. חשוב לציין כי מערכת וורדפס מציעה פתרון מלא ושלם לכל הפרטים והפעולות הנדרשות בעת ניהול האתר, כך שבמהלך הקמת האתר לא תידרשו להפעלת תוכנות חיצוניות כלשהן ובהתאם לא יידרש ממכם ידע בהפעלת תוכנות שכאלה.

תמיכה אונליין, מרכז הדרכה מקוון

על בסיס ניסיונם של משתמשי המערכת ומפתחיה, מציעה מערכת "אתר בקליק" מרכז הדרכה אינטרנטי הכולל מאגר נרחב של טיפים ותשובות לשאלות נפוצות שהועלו על ידי משתמשים. על כן במידה ובמהלך העבודה על הקמת האתר נתקלתם בשאלה או בעיה כלשהי, מומלץ כי תבקרו באתר מרכז ההדרכה. סביר מאוד להניח כי השאלה המציקה לכם הועלתה בעבר על ידי משתמש אחר ונענתה. כמו כן עיון וקריאת המידע המופיע באתר מרכז ההדרכה, יכול לחשוף בפניכם אופציות נוספות במערכת, בהן יתכן כי לא הבחנתם במבט ראשוני. כך תוכלו לנצל את יכולות המערכת במלואן וליצור את האתר הטוב ביותר עבור העסק שלכם.

תמיכה אישית וליווי צמוד

מבלי להפחית בחשיבותו של המידע הטקסטואלי, אין ספק כי ישנם משתמשים לא מעטים המרגישים נוח יותר לקבל מענה אנושי. על מנת לענות על צורך זה, לצד מרכז התמיכה וההדרכה המקוון, רכישת מוצר "אתר בקליק" מקנה לכם גם אפשרות להיעזר בנציגי שירות ותמיכה טכנית, אשר יספקו לכם מענה לכל שאלה ובעיה וילוו אתכם לכל אורך תהליך הקמת האתר, עד לסיומו לשביעות רצונכם המלאה.

עוד מאמרים בנושא

בניית אתרי וורדפרס - המדריך המלא
בניית אתרים
בני פרץ

בניית אתרי וורדפרס – המדריך המלא

בניית אתרי וורדפרס – וורדפרס היא פלטפורמת בניית האתרים הפופולרית ביותר הקיימת כיום. לפי מחקרים עדכניים, שליש מכל האתרים בעולם נבנו בעזרתה, והנתח שלה בשוק

קרא עוד »
בניית אתרים
בני פרץ

תבניות וורדפרס

עיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט באמצעות תבניות וורדפרס, הינו תהליך עבודה מקצועי המאפשר לבעלי האתר ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מרכזיים. כגון: התאמה רספונסיבית של

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat

התקדמו לאתר וורדפרס

אתר תדמית 3000₪ בלבד!

קבלו הצעת מחיר משתלמת דילוג לתוכן